2009 m. trijų Nobelio premijos laureatų atradimas tapo atradimu kovoje su raukšlėmis.

2009 m. trijų Nobelio premijos laureatų atradimas tapo atradimu kovoje su raukšlėmis.

Klinikiniai testai, kuriuos atliko prof. Romain Lefery įrodė, kad yra formulė, kuri padeda kovoti su raukšlėmis bei nulepusia ir sausa oda.

 Praktikoje padeda atjaunėti 15 metų ir tai parodo sensacingas filmas iš spaudos konferencijos, kurioje dalyvavo Janina Burinskienė, Palangos miesto gyventoja, kurioje gyvena 18 tūkstančių piliečių. Jos pokyčiai šokiravo visus stebėtojus. 

Tačiau kol parodysime tai, ko buvome liudininkais, štai čia daugiau medicininių šio ypatingo atradimo įrodymų. 56 metų moters oda pritaikius šią formulę, iš medicininio taško atrodė kaip vidutinio amžiaus moters. Toliau - mediciniškai žvelgiant - 55 metų moters oda, pritaikius atradimą, atrodė puikiai, kaip ir jaunos moters. Biologinis odos amžius moterų, kurioms 30 ir 35 metai, sugrąžinamas į tuos metus, kai jos buvo jaunos gražuolės.

Chemijos srities Nobelio lauretai: Senėjimas tai natūralus procesas? Nesamonė!

Iš pirmo žvilgsnio ši informacija gali būti ne itin optimistiška... jei kas nors remiasi pasenusiomis medicininėmis žiniomis. Tačiau jei vadovautis naujais Nobelio premijos laureatų atradimais susijusiais su organizmo ląstelėmis, tai tampa aišku, kokiu būdu mokslas surado būdą kovai su raukšlėmis ir senėjimo sustabdymą. Tai įrašyta filme, kurį mes parodysime pirmieji.

(Įspūdžiai iš Niujorko - Anette Yorin) Dramatiškoje spaudos konferencijoje buvo atskleista, kaip svarbiausiam amerikiečių profesoriui pavyko grąžinti jaunatvišką išvaizdą senstančiai odai. Paslaptimi yra visiškai naujas požiūris į odos senėjimo problemą - naujas prof. Romain Lefery atradimas, kurias remiasi 3 Nobelio premijos laureatų cheminiais tyrimais, atliktais 2009 m.: V. Ramakrishnan, T. Steitz, A. Yonath.

Lefery conference

Formulei atlikti testai gimtajame universitete, kosmetiniai testai ir testai laboratorijose, kuriais įrodomas jaunos išvaizdos grąžinimas bent 15 metų DĖMESIO per 15-30 dienų. Susirinkusių žurnalistų akyse 71 metų Janina Burinskienė iš Palangos, išrinkta tarp 347 norinčiųjų iš 23 pasaulio šalių, tapo jaunesnė 15 metų 5 minučių trukmės terapijos metu.

Papasakojus žurnalistams apie prof. Roman Lefery testą, jis papasakojo, su kokiomis tipiškomis problemomis susiduria moterys būdamos nuo 35 iki 75 metų amžiaus. Tai yra: raukšlės ant kaktos, išvaizdą gadinančios varnų kojelės aplink akis, raukšlėtos linijos nuo nosies iki lūpų, minkšta nulepusi oda ant smakro, sausa pasenusi oda. Po to į sceną įėjo Janina Burinskienė, o profesorius pradėjo demonstruoti šio ypatingo atradimo poveikį.

Pirmi efektai matomi jau po 5 minučių

Pristatymas prasidėjo nuo balto puraus tepalo stiklainyje. Profesorius pradėjo jį pradėjo vienoje Janinos Burinskienė veido pusėje, švelniai pabrėždavo horizontaliais ir vertikaliais linijas. Jokiu būdu nedarė avalių judesių, kuriais uždarytų poras. Visai akimirką vėliau pamatėme pirmą pavyzdį, kaip ši formulė pašalina užsispyrusias raukšles. Po 5 minučių viena Janinos Burinskienės kaktos dalis buvo šviesesnė ir žymiai lygesnė. Per kitas 5 minutes išvaizdą gadinančios varnų kojelės tapo beveik nematomos, o gili vertikali raukšlė ant veido pradingo mūsų akyse. Todėl, kai po minutės Janina Burinskienė pradėjo paeiliui rodyti abi veido puses, mums tiesiog atėmė žadą. Efektas buvo stulbinantis.

Tuomet dr. Lefery paprašė Janinos parodyti efektus. Kai moteris pradėjo sukioti galvą, pirmiausia į vieną pusę, paskui į kitą, jautėme, kad esame eros įvykio liudininkais. Vėliau pamatėme kitą įrodymą, kuris patvirtino pranykusias raukšles. 71 metų Janinos Burinskienės kakta buvo švari ir lygi lyg 40 ar 50 metų savimi besirūpinančios moters. Akimirką vėliau pamatėme, kaip mūsų akyse ištirto bjaurios varnų kojelės. Po to gilios, bjaurios linijos besitęsiančios nuo nosies iki lūpų dingo akimirksniu.

Janinos Burinskienės oda buvo švelni kaip niekada. Kai į ją žiūrėjome buvo įmanoma pastebėti kokia ji švelni. tai ne pabaiga. Kaip mes buvome nustebę, kai jos pasenusi, nulepusi ir plona oda ant smakro po terapijos tapo stangresnė ir atrodė lyg patrauklios 45-etės. 

Lefery active

Nuotraukoje: Janinos Burinskienės veido palyginimas prieš panaudojant gydytojo Lefery terapiją ir po jos. Dešinėje pusėje aiškiai matomas senėjimo požymių švelninimas, odos šviesėjimas, užsispyrusių raukšlių sumažinimas ant kaktos ir po akimis bei nulepusios odos įtempimas.

Pristatymo pabaigoje ponios Janinos Burinskienės oda spindėjo šviežumu, gyvybingumu ir jaunatve. Kai žiūrėjome į jos patrauklų veidą, buvo galima prisiekti, kad niekada gyvenime ji nebuvo sunaikinta, pervargusi ar sausa. Tokiu būdu šis stebuklingas atradimas stipriai pakeitė 71 metų subrendusią Janiną Burinskienę iš Palangos į elegantišką 56 metų moterį. Turėjome gyvą įrodymą.

Profesorius aiškina

Neįprastas pokytis, kurio liudininkais buvote, vidutiniam žmogui yra visiškas stebuklas. Tačiau mokslininkui yra kitaip. Jis remiasi faktu, kurį jautė visi mokslininkai ir gydytojai, o Nobelio premijos laureatai pamatė tai odos ląstelės DNA. Lefery tęsia: bėgant metams raumenys ir liaukos esantys po oda pradeda trauktis. Vietoje to, kad liktų tamprūs ir tvirti kaip vaikystėje, tampa minkšti ir ploni. Pradeda irti - susidaro įdubimai, linijos ir raukšlės. Oda paranda elastingumą. Netrukus siunčiu įspėjamuosius signalus.

Dėl ko tos ląstelės suyra? Tai vyksta ne dėl drėkinimo trūkumo, kaip tvirtina didžiulės kosmetikos įmonės. Jeigu taip būtų, tau reikėtų tik muilo ir vandens, kad būtum amžinai jauna. Tai ne dėl drėkinimo trūkumo, bet dėl kito svarbaus dalyko. Dėl svarbių maitinamųjų DNA, formulės, kuri veikia DNA lygyje, kurios Tavo kūnas nėra pajėgus pats pasigaminti. Kūnas tam tikru laikotarpiu nustoja gaminti maistą DNA. Kitais žodžiais tariant, Tavo oda miršta dėl bado.

Ar galima pakeisti gamtą?

Prof. Romain Lefery aiškina toliau. Kas jei medicinos mokslas įrodys, kad dėl naujos atrastos DNA maitinančios struktūros galėtum sugrąžinti visus senatvės paliktus ženklus? Kas, jeigu galėtum grąžinti jaunatvišką išvaizdą savo odai? O jei medicinos mokslas pristatys Tau naują stulbinantį atradimą, kurio sudėtyje yra tik natūralūs DNA maitinantys ingredientai, kad gali susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą šviežiai gražiai odai. Išlyginti šiurkštų odos sluoksnį, kuris ištisus metus dengė Tavo grožio spindesį. Atgaivinti visas raukšles ir linijas taip, kad jos dings akimirksniu.

Taip, mokslas tai padarė! Vėliau tai buvo patvirtinta klinikiniais ir laboratoriniais testais. Kai ši DNA maitinanti formulė tepama tiesiai ant odos, ji stulbinamai greitai padeda jau grąžinti jaunystę. Ir padeda pradingti raukšlėms, varnų kojelėms VISAM LAIKUI!

Paspausk čia, jei nori užsisakyti prof. Lefery terapiją nuo raukšlių, kuri maitina odos DNA. 
 

Paspausk čia, jei nori užsisakyti prof. Lefery terapiją nuo raukšlių, kuri maitina odos DNA. 

Straipsnio šaltinis