Atsikratyk grybelio greitai ir veiksmingai su Skinetrin kapsulėmis

Atsikratyk grybelio greitai ir veiksmingai su Skinetrin kapsulėmis

Grybelis tai ypač varginantis ir gėdingas negalavimas. Laimei turime būdą, kuris Tau padės akimirksniu atgauti sveiką ir gražią odą!

Pavasarį ir vasarą esame labiau linkę užsikrėsti grybeliu. Tam palankus yra šiltas ir drėgnas klimatas, o taip pat kuomet esame bakterijų kaupimosi vietose (baseinas, dušas, tiltai per vandenį ir t.t.)

Pirmieji šio dažno negalavimo simptomai yra visiškai nekalti: prasideda nuo niežėjimo ir deginimo, o tai galima klaidingai suprasti kaip išsausėjusios odos simptomus. Vėliau atsiranda nedideli suskilimai, o aplink juos esanti oda tampa drėgna ir įgauna balto atspalvio. Laikui bėgant liga išplinta ir kitose vietose. Oda pasidengia smulkiomis pūslelėmis, lengvai sprogsta ir yra linkusi bakteriniam užsikrėtimui. Atsiranda nemalonus kvapas.

Skinetrin: natūralus grybelio gydymo būdas

Kaip veiksmingai atsikratyti šios varginančios problemos? Puikus dermatologinį gydymą remiantis būdas yra naujosios kapsulės, kurios valo odą iš vidaus, blokuoja grybelių, bakterijų ir virusų vystymąsi. Tai yra įmanoma trijų aktyviųjų komponentų dėka, kurie yra gaunami 100% natūraliu būdu, be cheminių medžiagų.

  • Niacinas (vitaminas B3) atlieka pagrindinį vaidmenį kovojant su grybeliu, palaipsniui stabdo enzimo Hst3 išsiskyrimą, kuris atsako už bakterinių ląstelių plėtrą. Suteikia odai sveiką išvaizdą ir neleidžia infekcijai sugrįžti.

  • Vitaminas C sušvelnina odos uždegimus, deginimus ir niežėjimą, pašalina toksinus bei kovoja su grybelių padermiu. Jame esantys komponentai susilpnina mieliagrybių ląsteles ir skatina jų apmirimą.

  • Kolagenas pagreitina žaizdų gijimą, sumažina skausmą, išvalo ir išlygina odą, pagerindamas jos atspalvį. Be to blokuoja virusų dauginimąsi, užkerta kelią infekcijos plėtrai ir perdavimui.

Šios unikalios formulės dėka maisto papildas Skinetrin ne tik įveikia grybelį, tačiau turi įtakos odos išvaizdai, suteikdamas jai maitinamųjų medžiagų, būtinų odos sveikatai ir grožiui. Norint pasiekti tokius rezultatus, užtenka suvartoti kapsulę du kartus per dieną, laikantis subalansuotos dietos ir saikingai aktyvaus gyvenimo būdo. Garantuojame, jog pirmuosius efektus pastebėsi jau po 2 savaičių!