Dr Farin: Tai pirmoji pagalba kovojant su viršsvoriu!

Dr Farin: Tai pirmoji pagalba kovojant su viršsvoriu!

Jauti, jog Tavo motyvacija greitai išseks, o tolimesnė kova su papildomais kilogramais jau nebe atrodo realiai? Turime Tau sprendimą!

Lieknėjimas tai vienas iš mažiau malonių tikslų, kuriuos reguliariai sau užsibrėžiame. Tai mums asocijuojasi su tiksliausio ir dažnai didžiausio gyvenimo džiaugsmo atsisakymo – mūsų mėgstamiausio valgio. Todėl jau dietos pradžią atidedame „iki kito pirmadienio“ (ir taip kelias ateinančias savaites...) – nekalbant apie tas situacijas, kuriose po sėkmingos pradžios greitai nuleidžiame rankas, nes nematome tų efektų, kuriuos iš karto norėtume matyti. Ar ne būtų šis procesas lengvesnis, jeigu būtume tikri, jog nepriklausomai nuo atsisakymų kiekio ar silpnų akimirkų mūsų svoris ir taip reguliariai mažės?

Su šios problemos sprendimu ateina Dr Farin – šiuolaikinis liekninamasis papildas, kurio vartojimas užtikrina mums matomus rezultatus jau po kelių savaičių! Preparatas yra veiksmingas dėl dviejų komponentų: yacono bei baltojo šilkmedžio. Yacon tai augalas kilęs iš Pietų Amerikos, kurio išskirtinės savybės yra naudojamos jau šimtus metų. Tai natūrali priemonė, padedanti kovoti su cukralige, kepenų ar inkstų liga bei osteoporoze. Lieknėjantiems žmonėms ypač svarbus yra medžiagų apykaitą skatinantis veikimas, bei pristabdantis alkį – todėl šie žmonės daug rečiau jaučia apgaulingus alkio priepuolius. Baltasis šilkmedis – tai augalas, kilęs iš pietryčių Azijos – puikiai apriboja cukraus įsisavinimą, todėl reikšmingai sumažina jo gamybą ir atsidėjimą organizme.

Toks dviejų natūralių komponentų junginys garantuoja ne tik tai, jog mūsų lieknėjimas bus ypatingai veiksmingas, bet ir visiškai saugus – preparatą gali naudoti visi sveiki suaugę asmenys, neturintys alerginės reakcijos kuriam nors iš komponentų, išskyrus nėščias moteris ir maitinančias krūtimi.