FORMEXPLODE – patikimas būdas kūno masės prieaugiui

FORMEXPLODE – patikimas būdas kūno masės prieaugiui

Ieškote būdo, kuris sustiprintų treniruotės efektus, bei įtakotų greitesnį kūno masės prieaugį? Išbandykite Formexplode – trigubo veikimo papildas, sukurtas tikriems vyrams.

Formexplode veiksmingumas yra paremtas trejopu veikimu: pirmajame etape preparato komponentai išvalo organizmą nuo toksinų ir per didelio kiekio vandens. Antrajame tiesiogiai įtakoja raumenis, paskatina jų augimą bei padeda pakeisti riebalinį audinį į raumenų. Paskutinė fazė tai rezultatų fiksavimas ir stabilizavimas. Tokiu būdu sukurta formulė lemia, jog organizmas yra geriau paruoštas priimti pateiktus komponentus, greičiau juos absorbuoja ir ilgesniam laikui sulaiko. Reguliarus preparato vartojimas užtikrina didesnį raumenų ir sausgyslių stiprumą visose kūno dalyse, mažesnį jautrumą traumoms, energijos padidėjimą bei širdies ir kraujagyslių būklės padidėjimą. Tokius efektus suteikia aukščiausio grynumo laipsnio veikliųjų medžiagų kompozicija: preparato sudėtyje yra 30 komponentų, parinktų remiantis daugelio metų tyrimais. Iš jų verta paminėti penkis pirmaujančius:

- L-Argininas atlieka svarbų vaidmenį kreatino – medžiagos, be kurios neįmanoma išsaugoti raumenų energijos – gamybos procese. Skatina azoto oksido išsiskyrimą, kuris plečia kraujagysles ir tokiu būdu leidžia veiksmingai įsisavinti kraujyje esančias naudingąsias medžiagas. Be to, teigiamai įtakoja organizmo ištvermingumą.

- Kreatinas yra būtinas figūros formavimo ir išryškinimo procese. Tai stipriu anaboliniu ir ergogeniniu poveikiu pasižyminti medžiaga, pagreitinanti raumenų masės prieaugį. Jos dėka raumenys tampa didesni, stipresni bei padidėja jų ištvermė. Kreatinas taip pat pagreitina regeneracijos procesą poilsio dienų metu.

- L-karnitinas mažina raumenų mikropažeidimų skaičių, pagreitina raumenų regeneraciją ir atstatymą. Skatina nepageidaujamo riebalinio audinio deginimo procesą, neleidžia atsirasti jo-jo efektui. Garantuoja organizmo efektyvumo bei ištvermės pagerinimą, tai puikus energijos šaltinis treniruočių metu.

- L-Tirozinas tai vienas iš pagrindinių baltyminių aminorūgščių. Yra labai svarbus neuromediatorių gamybos procese. Neuromediatoriai yra būtini dopamino ir nodadrenalino gamybai. Jie atsako už nuovargio ir koncentracijos jausmą.

- BCAA išsišakojusios aminorūgštys, pasižyminčios antikataboliniu poveikiu. Atitolina nuovargio jausmą bei pagreitina regeneracijos procesą. Reguliarus vartojimas skatina raumenų masės anabolizmą bei efektyviai stabdo jo suirimą

 

 

Dėl universalumo ir plataus veikimo spektro Formexplode yra rekomenduojamas profesionaliems sportininkams bei mėgėjams. Be raumenų masės padidėjimo ir būklės pagerinimo garantuoja taip pat papildomą naudą: padeda greičiau atsikratyti svorio, įtakoja greitesnę organizmo regeneraciją, gerina potenciją, palaiko imuninę sistemą, mažina prakaitavimą, veikia detoksikujančiai. Ir visa tai jau per kelias savaites!