Forskolin – naujas receptas lieknai figūrai

Forskolin – naujas receptas lieknai figūrai

Būti fit dabar galima lengviau negu Tau atrodo – tarp maisto papildų, skirtų lieknėjimui per paskutiniuosius mėnesius atsirado tikras hitas – Forskolin, kurio dėka graži išvaizda tapo ranka pasiekiama. Kokia yra jo sėkmės paslaptis?

Mitybos ir papildų pasaulyje prasidėjo šurmulys. Rinkoje atsirado preparatas, kuris lengvai ir greitai padeda numesti nereikalingus riebalus. Forskolin, apie kurį kalbama, tai maisto papildas, kurio sudėtyje yra ne itin Lietuvoje žinomos Indijos dilgėlės ekstraktas (100%). Šis augalas, Coleus forskohlii, toks yra jo pilnas pavadinimas, pasitaiko tik subtropikų ir šilto klimato srityse Tailandijoje, Indijoje, Šri Lankoje, Birmoje bei kitose pietryčių Azijos srityse.  

Indijos dilgėlių ekstrakto vartojimas užpildo mūsų skrandį ir ilgiau jaučiame sotumo jausmą, todėl  nevalgome riebių užkandžių. Be to, dilgėlių ekstraktas, esantis preparate Forskolin stimuliuoja organizmą, suteikdamas jam reikalingos taisyklingam funkcionavimui energijos. Tai yra labai svarbu lieknėjimo terapijos metu – dažnai atsitinka, jog dieta ir papildai atima mums energiją, todėl jau neturime jėgų nei dietai, nei normaliam funkcionavimui. Šiuo atveju yra visiškai kitaip. Forskolin papildų unikalios sudėties dėka turime daugiau jėgų ir energijos aktyviam gyvenimo būdui pradėti.

Forskolin, o tiksliau esantis jame forskolinas, Indijos dilgėlių komponentas, intensyviai įtakoja riebalinio audinio sumažinimą bei apsaugo nuo riebalų atsidėjimo ląstelėse. Forskolinas padeda taip pat kūnui išlaikyti šilumą ir palaiko tinkamą kraujotakos sistemos veikimą, todėl panaikina šalčio pojūčio problemą lieknėjimo terapijos metu.  

Forskolin tai maisto papildas, kuris paprastai, sveikai ir veiksmingai gali Tau padėti numesti nereikalingus kilogramus, kurie sukelia bemieges naktis. Verta pabandyti pakeisti savo gyvenimą –ypač, jeigu preparato gamintojas garantuoja mažiausiai 10 kg numetimą jau preparato vartojimo pradžioje. Priešingu atveju – turi teisę gauti grąžinamąją išmoką.

 

 

Reikia nepamiršti, jog Forskolin tai nėra gydomasis preparatas ir neatneš įspūdingų rezultatų tiems žmonėms, kurie turi neįprastų sveikatos problemų. Atmink, jog Forskolin, taip, kaip ir bet kuris kitas maisto papildas, turi visišką ingerenciją į organizmą, todėl prieš jo vartojimą pasitark su specialistu arba vaistininku.