Hallu Motion – atsikratykite didžiojo piršto deformacijos greitai ir neskausmingai

Hallu Motion – atsikratykite didžiojo piršto deformacijos greitai ir neskausmingai

Ieškote patikimo, saugaus budo ištiesinti didžiojo piršto iškrypimo? Norite pamiršti apie varginantį skausmą ir grąžinti pėdoms natūralią išvaizdą? Išbandykite korekcinį įtaisą Hallu Motion!

Kaip tai veikia?

Hallu Motion tiesina deformuoto piršto poziciją natūraliu būdu. Jo pagrindinė sudėtis - tai ortopedinis plastikas, turintis stiprias korekcines savybes. Tos elastinės medžiagos panaudojimas leidžia įtaisui prisitaikyti prie kojos formos ir dydžio. Konstrukcija, kurią uždedama tiesiai ant deformacijos vietos užtikrina greitus ir ilgalaikius efektus. Hallu Motion laipsniškai šalina deformaciją ir papildomai mažina patinimus ir nuospaudas aplink deformuotą pirštą ir užkertą kelią tolimesniems pasikeitimams kaulo struktūroje. Be to žymiai pagerina kraujotaką, nuima skausmą ir pagerina vaikščiojimo komfortą.

 

Kaip naudoti?

Norint uždėti jį ant pėdos reikia atlaisvinti dirželį su lipduku ir uždėti taip, kad priekinė įtaiso dalis būtų vidinėje piršto pusėje. Elementas padengtas kempinėle turėtų uždengti deformacijos vietą. Dirželis, esantis ant pėdos pado reikia apvynioti aplink išorinę pusę, perdėti ant viršutinės dalies ir pabaigoje užkabinti kabliuką. Dirželis turi prispausti pirštą ir stabiliai glausti pėdą. Nešiojimo metu reikia laipsniškai jį veržti vis stipriau. Nedidelis diskomfortas nešiojimo metu rodo taisyklingą įtaiso poveikį – tačiau neturėtų būti per didelis ir apsunkinti kasdienį funkcionavimą.

Atsiminkite, Hallu Motion negali vartoti jaunesni nei 18 metų asmenys, o taip pat žmonės sergantys cukralige arba turintys problemų su kraujotaka.

 

 

Kodėl verta?

Hallu Motion tai alternatyva chirurginėms procedūroms, kurias rekomenduojama tik prie didelių sąnario deformacijų. Tai saugus metodas, kuris duoda moksliškai patvirtintus efektus. Po 14 naudojimo dienų yra šalinama įtampa, skausmas ir patinimai, kurie atsirado su deformacija. Haliuksai pradeda nykti jau po mėnesio, o sąnariai sustiprėja 80%. Įtaisą galima naudoti bet kuriuo dienos metu su kiekviena avalyne. Tai universalus terapijos būdas, kurį rekomenduoja ortopedai ir podologijos specialistai. Jo nepaprastu poveikiu įsitikino jau tūkstančiai patenkintų klientų!