Kaip greitai ir veiksmingai numesti svorio nuo šlaunų ir pilvo?

Kaip greitai ir veiksmingai numesti svorio nuo šlaunų ir pilvo?

Pratimai, tabletės, stebuklingos dietos, o gal kas nors kita? Kaip greitai numesti nereikalingus kilogramus nuo apatinės kūno dalies?

Kaip greitai numesti svorio nuo šlaunų?

Jei svarstote, kaip numesti svorio nuo šlaunų dar iki Naujų Metų, pasinaudokite efektyviu metodu trys viename, susidedančiu iš kosmetinių priemonių, pratimų ir dietos sujungimo, bei pagalbos efektyviais maisto papildais.

 

Nauji lieknėjimo būdai 2017 metais

Nauja žurnalo viršelių įžymybės treniruotė? Dieta pritaikyta prie Jūsų gyvenimo būdo? O gal maisto papildai iš natūralių ingredientų? Išrinkome įdomiausius ir veiksmingiausius svorio metimo būdus, kurie sulaukė didžiausio populiarumo 2017 metais. Sužinosite, kaip efektyviai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų iki vasaros sezono pradžios, perskaitysite apie naujausius atradimus papildų srityje ir parinksite sau geriausią dietą. Pažiūrėkite, kaip lieknėsime šiais metais!

  • Kosmetinės priemonės ir priežiūra

Nepageidaujami riebaliukai šlaunų srityje paprastai asocijuojasi su vadinama apelsino žievele, arba kitaip - celiulitu. Tai susikaupęs, neestetiškai atrodantis riebalų sluoksnis šlaunų ir užpakaliuko srityse, padengtas nelygia, grublėta oda. Todėl kiekvieną kartą, kai svarstote kaip efektyviai numesti svorio nuo šlaunų, negalite pamiršti apie jį.

Šios kūno dalies atveju vien dietos ar maisto papildų nepakaks.

Norint numesti svorio nuo šlaunų, būtinai reikia pridėti "vidinį" lieknėjimą naudojant specialias kosmetines priemones ir atitinkamus masažus, kurios ne tik padeda paversti šlaunų srityse esančius riebalus raumenimis, bet ir sustiprina ir sustangrina šių sričių odą, tuo pačiu sumažindamos celiulito matomumą. Toks poveikis papildomai optiškai lieknina šlaunų ir sėdmenų sritis.

Geriausia išeitis - tai naudojimas specialių kosmetinių priemonių, skirtų kovoti su celiulitu ir turinčių savo sudėtyje, be kita ko, kofeiną ir šildančiąsias medžiagas, pvz., kapsaiciną, skatinančias ląstelių medžiagų apykaitą ir padedančių deginti riebalus vos tik jos įsigeria į šlaunų odą.

Tai, kiek kartų per dieną kosmetinės priemonės turi būti naudojamos, priklauso nuo to, kaip greitai planuojate sulieknėti. Geriausia tepti šlaunis kosmetinėmis priemonėmis du kartus per dieną, o jų naudojimą sujungti su limfodrenažiniu masažu, pvz., naudojant specialias pirštines ar masažo rutuliukus. Tokie veiksmai suaktyvins limfmazgius, esančius poodiniuose odos sluoksniuose ir pagerins limfos nutekėjimą, kas padės sumažinti riebalinį sluoksnį sėdmenų ir šlaunų srityse.

  • Pratimai

Puikius efektus metant svorį nuo šlaunų duoda švelnūs stangrinantys pratimai. Gerai, tikriausiai svarstote, ką reiškia "švelnūs" ir kaip sulieknėti greitai, be pastangų?

Skubame atsakyti: pilvui skirti pratimai visai neturi būti kankinantys! Žinoma, bėgiojimas greičiausiai duos labai gerus efektus tokiais atvejais, tačiau jei nemėgstate labai pervargti, visada galite pasirinkti kitą fizinio aktyvumo rūšį. Važiavimas paprastu ar stacionariu dviračiu gali būti puikus sprendimas. Puikius efektus taip pat duos pritūpimai ir įtūpstai viena koja į priekį.

  • Dieta ir maisto papildai

Jei norite lieknėti greitai, tai tik saugiai! Būtinai atsiminkite tai ir kartu su fiziniu aktyvumu ir kosmetinių priemonių naudojimu taikykite tinkamą dietą. Ir nebūtinai liekninančią! Iš esmės galite valgyti viską, ką ir prieš tai, tiesiog minimalizuodami cukraus kiekį savo maiste.

Vietoj jo, valgykite maistą, turintį daug skaidulų, tiek tirpių (košė, ryžiai) tiek ir netirpių (obuoliai, citrinos ir t.t.). Papildžius savo racioną jomis, sumažės potraukis valgyti saldumynus (dėl sotumo pojūčio), be to, pagreitės medžiagų apykaita. Taip pat turėsite daugiau energijos, kurią galėsite skirti pratimams.

Dietą papildykite gerdami didelius kiekius negazuoto vandens (toksinų išvedimas iš organizmo) bei raudonos arbatos (tikras Jūsų metabolizmo skatintojas). Papildomai vartokite liekninačiuosius preparatus, turinčius savo sudėtyje koncentruotų liekninačiųjų žolelių, augalų ir vaisių ekstraktų, pvz., žalios kavos, guarano ar peruvinės pipirinės ekstraktų.

Apibendrinant, atsiminkite: jei norite greitai numesti svorio nuo šlaunų, naudokite metodą trys viename - kosmetines priemones ir priežiūrą, pratimus ir dietą plius maisto papildus vienu metu!!! Tik tokiu atveju galite tikėtis pasiekti tikrai stulbinančių rezultatų.

Kaip greitai numesti svorio nuo pilvo srities?

Jei svarstote kaip numesti svorio nuo pilvo, pirmiausia nustokite galvoti ar apskritai pajėgsite tą padaryti. Geriau iš karto imkitės veiksmų. Dabar žiema, iki vasaros dar daug laiko. Jei pradėsite jau dabar, iki atostogų jau turėsite matomą pilvo presą!

Pirmiausia, pamirškite apie visas radikalias dietas! Nemažai žmonių, galvodami apie tai, kaip greitai sulieknėti, iš karto galvoja apie sekinančias Dukano tipo dietas. Šimtu procentų klaidingas požiūris.

Jei esate linkę storėti, badavimas atneš Jūsų organizmui daugiau žalos, nei naudos. Pirmiausia, jausitės labai prastai. Vitaminų, mineralų ir energijos trūkumas neigiamai atsilieps Jūsų išvaizdai, o juk lieknėjate ne tam, kad prasčiau atrodytumėte!

Antra, jo-jo efektas garantuotas. Deja, tokia yra žiauri tiesa. Jei sulieknėsite greitai, Jūsų organizmas norės tokiu pačiu greičiu "atstatyti" prarastą energiją. Dėl šios priežasties organizmas prevencijos tikslais kaupia didesnius riebalų kiekius "dėl visa ko", o Jūs storėjate daugiau, nei buvote sulieknėję...

Tokie veiksmai gali turėti tragiškų padarinių Jūsų odos būklei – jei greitai sulieknėsite, Jūsų oda nespės atitinkamai įsitempti per trumpą laiką ir taps mažiau elastinga. Dar blogiau, jei po kurio laiko vėl priaugsite svorio dėl jo-jo efekto, oda išsitemps dar labiau! Tokie lengvabūdiški veiksmai gali lemti, kad ant Jūsų odos atsiras neestetiškai atrodančios strijos. .

Ką gi daryti? Kaip greitai sulieknėti saugiu būdu? Geriausia pradėti nuo įpročių pakeitimo. Pirmiausia, sumažinkite cukraus kiekį savo racione, bet ne iškart ir staigiai, o mažais žingsneliais. Pavyzdžiui, pradėkite berti mažiau cukraus į arbatą ir kavą. Valgykite šiek tiek mažiau saldumynų, o saldintus gėrimus pakeiskite arbata arba vandeniu.

Vėliau pridėkite prie savo raciono liekninančiųjų savybių turintį maistą. Tai gali būti raudonoji ar žalioji arbata, skaidulomis turtingos daržovės arba prieskoniai (pvz., imbieras, cinamonas, čili pipirai, pipirai ir pan.).

Palaipsniui, priprasdami prie naujų įpročių, didinkite liekninančiųjų produktų procentinę dalį savo racione bei mažinkite cukraus, riebalų ir angliavandenių procentines dalis. Savo dietą taip pat papildykite kondensuotais augalų, vaisių ir žolių, turinčių liekninamąsias savybes, ekstraktais - vartodami maisto papildus. Maisto papildai pažadins Jūsų metabolizmą ir suteiks organizmui vitaminų ir mineralų, būtinų metant svorį.

Dar daugiau, prisiminkite, kad greitai sulieknėti yra geriausia taikant ir fizinį aktyvumą. Žinoma, neprivalote daryti tūkstančio atsispaudimų ar atsilenkimų kasdien. Pradžiai, panašiai kaip ir maisto atveju, pakaks mažų įpročių - laikykite tiesią nugarą, įtraukite pilvą, išeikite pasivaikščioti. Laikui bėgant galite padidinti fizinį aktyvumą, pavyzdžiui