Man Pride: pajėgumas lovoje per 4 sekundes!

Man Pride: pajėgumas lovoje per 4 sekundes!

Problemos su erekcija? Ieškote veiksmingo preparato šiai problemai spręsti, kuris pakels Jūsų libido ir lems, kad lovoje nenusivilsite? Išbandykite nuostabų gelį Man Pride!

Nesveikas gyvenimo būdas, stresas, alkoholis, mažas testosterono kiekis kraujyje - labiausiai paplitusios impotencijos priežastys. Mokslininkai iš klinikinio centro Hiustone nusprendė išanalizuoti šias problemas ir šiuo pagrindu sukūrė receptūrą, kuri jungia keletą kovos su erekcijos problemomis būdų. Ilgai trukusių tyrimų ir klinikinių testų rezultatu yra Man Pride: visiškai natūralus produktas, kurio formulė yra sudaryta iš stipriausių erekciją stimuliuojančių priemonių.

 

Kaip veikia Man Pride ir kodėl verta jį naudoti?

Šis inovatyvus gelis savo sudėtyje turi 9 vertingus elementus: augalinių ekstraktų, vitaminų bei aminorūgščių, tiesiogiai įtakojančių erekciją. Specialus aktyviųjų medžiagų derinys atsako į visas problemas, susijusias su erekcija:

- praplečia kraujagysles, kuriomis teka kraujas į varpą

- užtikrina stiprią erekciją

- prailgina santykiavimą, sustiprina seksualinius pojūčius

- lemia, kad penis atrodo didesnis

- padidina sekso troškimą

- garantuoja tvirtą ejakuliaciją ir ilgalaikį malonumo jausmą.

Tačiau tai dar ne viskas! Gelio Man Pride patogios formulės dėka, jį lengva naudoti ir jis užtikrina žaibiškus efektus – užtenka panaudoti jį prieš pat sueitį, kad po kelių sekundžių galima būtų džiaugtis stipresniu seksualiniu pajėgumu!

 

Man Pride – kokie komponentai yra jo sudėtyje?

Tokį veikimą suteikia unikalus komponentų junginys, iš kurių svarbiausi yra:

  • guaranos ekstraktas – augalas, vadinamas Peru viagra, kuris padidina testosterono lygį organizme, jungiasi su baltymu SHBG ir papildo vyriško hormono trūkumą, kuris mažėja po 40-ties metų amžiaus; be to, padidina libido, turi teigiamą poveikį vaisingumui, o be to mažina stresą

  • Afrikos varnalėšų ekstraktas – stimuliuoja azoto oksido gamybą, kuris praplečia kraujagysles ir padidina jų apimtį erekcijos metu; tokiu būdu į varpos corpora cavernosa priteka daugiau kraujo, o erekcija yra kietesnė ir ilgesnė

  • cinkas – skatina liuteinizuojančio hormono išsiskyrimą, kuris padidina gaminamo testosterono kiekį, papildo jo trūkumą organizme; tuo pat metu sumažina aromatazės lygį: fermento, kuris pakeičia testosterono dalį į estragoną ir su šiuo procesu susijusias silpnesnes erekcijas.

Šie veikliųjų medžiagų savybes patvirtina vyrų nuomonės, kurie dalyvavo preparato veiksmingumo nepriklausomuose testuose. 12 iš 15 respondentų pastebėjo seksualinio pajėgumo pagerėjimą jau po 4 dienų Afrikos varnalėšų ekstrakto vartojimo, o sportininkams, vartojantiems cinką buvo nustatytas laisvojo testosterono padidėjimas daugiau kaip 30% .

Be to, tyrimų metu įrodyta, kad Man Pride yra visiškai saugus organizmui – rezultatus patvirtina jam suteiktas kokybės sertifikatas. Natūralios formulės dėka Jums negresia joks šalutinis poveikis!

 

Kur galima įsigyti Man Pride?

Gelis yra prieinamas pasirinktose internetinėse parduotuvėse. Jūs neturite jaudintis dėl konfidencialumo: visi siuntiniai yra pristatomi pilkos spalvos vokuose, be logotipų ir informacijos apie produktą. Esame įsitikinę, kad kaina Jus teigiamai nustebins, taip pat kaip ir preparato veikimas!

Jeigu norite atgauti ankstesnį seksualinį pajėgumą, mėgautis stipria, ilga erekcija ir nepamirštamais įspūdžiais lovoje, užsisakykite gelį Man Pride ir įsitikinkite, kaip veikia. Garantuojame, kad Jūsų tikras seksualinis gyvenimas dar tik prasideda!

Man Pride
Įsivaizduokite. Mylitės su savo partnere kada tik norite, jau per artimiausias 4 sekundes
Akcija galioja iki:
P. S. 100 % privatumo ir diskretiškumo.