Naujoviškas šampūnas Vivèse Senso Duo: atgaukite storus ir stiprius plaukus jau per 3 mėnesius!

Naujoviškas šampūnas Vivèse Senso Duo: atgaukite storus ir stiprius plaukus jau per 3 mėnesius!

Su silpnų, pažeistų ir slenkančių plaukų problema susiduria daugelis iš mūsų. Kaip ją išspręsti? Išbandykite 100% natūralų šampūną, kuris kruopščiai atrinktų aktyvių komponentų dėka maitina ir stiprina plaukus.

Plaukų slinkimo priežastys

Silpnų plaukų priežastimi dažniausiai yra organizmui teikiamų vitaminų ir mineralinių medžiagų stoka. Ne tik prasta mityba, bet ir stresas, mažai miego, neigiamų išorinių veiksnių (UV spinduliavimas, šaltis, cheminės medžiagos) poveikis gali turėti įtakos plaukams. Norėdami atgauti stiprius, sveikus plaukus, visų pirma reikia rūpintis jų struktūros ir apsauginio barjero stiprinimu.


Vivèse Senso Duo: mityba iš vidaus

Dermokosmetinė Vivèse Senso Duo šampūno formulė buvo sukurta naudojant vertingas medžiagas ir augalinius ekstraktus, kurie įsiskverbia į plaukų ląsteles, suteikiant jiems optimalų mineralinių medžiagų kiekį. Dėl to plaukai tampa stipresni, nustoja slinkti, atgauna spindesį ir gyvybingumą.

Multivitaminų kompleksas įsiskverbia į galvos odą, giliai maitina, sustabdo plaukų folikulų išnykimą, bei stimuliuoja plaukų augimą.

Rožių sėklų aliejus padidina kolageno kiekį odoje, regeneruoja plaukų šaknis, apsaugo nuo laisvųjų radikalų veikimo.

Kofeinas stimuliuoja plaukų augimą, bei sustabdo hormono, atsakingo už plaukų slinkimą, plėtrą.

Kviečių gemalų ekstraktas padidina baltymų įsisavinimą, prailgina plaukų augimo fazę ir sustiprina jų struktūrą.

Kokosų aliejus drėkina plaukus, skatina jų augimą, suteikia jiems lankstumo ir sustabdo plaukų slinkimą.

Argininas regeneruoja, įtakoja greitesnį vertingų veikliųjų medžiagų įsisavinimą, sustiprina plaukų natūralų apsauginį sluoksnį.

Scutellaria baicalensis stimuliuoja kamienines ląsteles, pagerina regeneracijos procesą po jų praradimo.

Kalninė arnika pagreitina maistingų medžiagų įsisavinimą į galvos odą, turi įtakos plaukų tankumui.

Kamelijos ekstraktas apsaugo plaukus nuo kenksmingų išorinių veiksnių, palaiko hidrolipidinį sluoksnį, drėkina ir apsaugo nuo ankstyvo plauko apmirimo.

Imbiero šaknies ekstraktas turi teigiamą poveikį galvos odos mikrocirkuliacijai, maitina plaukų šaknis, turi antioksidacinių savybių.

 

 

Aukščiau minėtų komponentų veikimas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais. Tyrimai parodė, jog kasdien naudojamas šampūnas Vivèse Senso Duo gydo įvairių priežasčių plaukų augimo sutrikimus ir daro plaukus tankesnius vidutiniškai 20% per tris mėnesius! Pabandykite ir Jūs – garantuojame, jog pirmas poveikis bus matomas po keliolikos dienų naudojimo.