Saint Legiere: grožis, kurio esate verti

Saint Legiere: grožis, kurio esate verti

Nors organizmo senėjimas tai natūralus procesas, kuris sutinka mus visus, tai visiškai nereiškia, kad turime pasiduoti be kovos. Pasitelkiant naujoviškais estetinės medicinos pasiekimais galime sustabdyti bėgančio laiko požymius.

Už odos senėjimą atsako daug veiksnių – kai kuriems iš jų mes neturime įtakos (visų pirma tai genetinis poveikis), o kitiems, bent jau teoriškai, turime (stresas, prasta mityba, rūkymas arba fizinio aktyvumo stoka). Deja, net jeigu mums pavyktų pašalinti tuos antruosius ir kasdien laikysime sveiką gyvenimo būdą, anksčiau ar vėliau nesustabdomas laikas paliks savo įspaudą ant mūsų odos ir pastebėsime ant veido ar kaklo pirmąsias raukšles. Norėdami sustabdyti šį nepageidaujamą procesą turime pasinaudoti jau patikrinta pagalba, kokią siūlo aukštos kokybės anti-aging kosmetika.

Šiuolaikinių moterų lūkesčius patenkins kremas Saint Legiere – šveicariško prekinio ženklo, kuris specializuojasi naujoviškų sprendimų paieškoje, siekiant kuo ilgiau išsaugoti gražią, jaunatvišką išvaizdą. Tai naujoviška kosmetika, kurioje yra net 30 įvairių komponentų, kurie kartu suteikia įspūdingus rezultatus jau po neilgo naudojimo. Komponentai šie:

  • Erškėtrožių tinktūra – stiprus antioksidantas, kuris maitina ir atstato net giliausius odos sluoksnius
  • Koloidinis auksas – stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą (kurie atsako už odos elastingumą), bei padeda veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui.
  • Jūros dumbliai – giliai drėkina ir išlygina odą
  • Hialurono rūgštis – užpildo esančias raukšles ir užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui
  • Vitaminai C ir E – sustiprina ir atkuria odą, bei pašviesina dėmes
  • Pantenolis – užtikrina glotnią kaip šilkas odą, bei padeda ją atkurti
  • O taip pat AutréAbsorb komponentų sudėtis, argano medžio sėklos, alavijas, agurklė, ir daug kitų sėklų.

Unikalių technologijų dėka, naudojamų kremų sudėties gamybai, ši kosmetika puikiai prisitaiko prie visų odos tipų, o svarbiausia – ją gali naudoti įvairaus amžiaus moterys. Drėkinimo ir šviesinimo savybės puikiai tinka kaip makiažo bazė. Visa tai lemia, jog kremas Saint Legiere tai geriausias kiekvienos moters pasirinkimas.