Signilight Plus: preparatas patinusioms, bei pavargusioms kojoms

Signilight Plus: preparatas patinusioms, bei pavargusioms kojoms

Kojų patinimas tai vandens patekimas iš kraujo per kraujagyslių sieneles į audinius. Norint sumažinti patinimą, reikia imtis iš karto kraujagyslių sistemos.

Būtent tokią užduotį atlieka maisto papildas Signilight Plus, kuriame yra natūralių aktyviųjų ingredientų, palaikančių tinkamą cirkuliaciją ir kraujo spaudimą. Preparato sudėtyje yra:

- ginkmedis, Ginkgo biloba – turi daug antioksidantų, palaikančių proto ir kraujagyslių veikimą, mažina skausmą ir kojų patinimą, sukeltą dėl susiaurėjusių arterijų

- magnio citratas, turi teigiamą poveikį nervų ir kraujotakos sistemai, mažina kraujo spaudimą, palaiko neuromediatorių darbą smegenyse, palaiko reikalingą magnio kiekį kraujyje, ramina organizmą

- cinko gliukonatas, vaidina svarbų vaidmenį medžiagų apykaitoje ir ląstelių regeneracijoje; veikia kaip antioksidantas, palaiko organizmo veiklą ir atsparumą nepalankiomis sąlygomis

- kofermentas Q10 – būtinas tinkamai organizmo veiklai palaikyti, turi kraujo spaudimą mažinančių savybių, pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi, užkerta kelią širdies nepakankamumui.

 

 

Tokio visapusiško Signilight Plus veikimo dėka, preparatas efektyviai sumažina kojų patinimą, atsiradusį dėl nuovargio, organizmo perkaitimo, ar netinkamo gyvenimo būdo (daug valandų sėdimoje pozicijoje, dieta, kurios sudėtyje per didelis druskos kiekis, vandens arba baltymų trūkumas organizme, alkoholis). Preparatas ne tik mažina skausmą ir sumažina patinimus, tačiau taip pat neleidžia grįžti šiems nemaloniems simptomams. Be to, ilgam laikui regeneruoja organizmą, gerina kraujagyslių darbą ir saugo nuo neigiamo išorės veiksnių poveikio. Jau po kelių naudojimo dienų Jūs pastebėsite skirtumą – patinimas, mėšlungiai ir dilgčiojimai palaipsniui išnyks, o Jūsų kojos vėl atrodys natūraliai, o vaikščiojimas jau nebebus varginantis ir erzinantis!

Kaip vartoti maisto papildą Signiligh Plust?

Norint pasiekti geriausius rezultatus, reikia vartoti po 1 kapsulę du kartus į dieną, prieš pusryčius ir prieš pietus, užsigeriant dideliu kiekiu vandens. Kitas vartojimo rekomendacijas gali paskirti gydytojas arba dietologas. Reikia atminti, jog negalima viršyti dienos normos, o suplementacijos metu reikia palaikyti sveiką mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą. Preparato negali vartoti besilaukiančios, bei maitinančios krūtimi moterys, alergiški bet kuriai sudedamai daliai žmonės, bei turintys problemų su kraujo krešėjimu.