Snake B-Effect: aukštesnio lygio liftingo kremas brandžiai odai

Snake B-Effect: aukštesnio lygio liftingo kremas brandžiai odai

Nori pagerinti savo odos stangrumą ir elastingumą, apsaugant ją nuo tolimesnio senėjimo? Išbandyk kremą Snake B-Effect, paremtą natūraliomis veikliosiomis medžiagomis.

Odos ląstelių senėjimas tai natūralus procesas, kuris prasideda maždaug nuo dvidešimtųjų gyvenimo metų. Barjerai saugantys odą, palaipsniui išnyksta, o kolageno tinklelis praranda savo elastingumą, kas lemia stangrumo praradimą. Su laiku ant veido atsiranda negražios linijos, vingiai ir dėmės. Kaip išvengti šių procesų? Norint sustabdyti lekiančio laiko požymius, reikia reguliariai maitinti odą specialiais produktais, kurių sudėtyje yra ingerdientų, slopinančių senėjimo procesą.

Snake B-Effect formulė buvo sukurta tokiu būdu, kad patenkintų brandžios odos poreikius. Kremas veikia 5 skirtingose plotmėse:

  • stangrina odą
  • atstato jos elastingumą
  • mažina raukšles
  • išlygina veido kontūrus
  • apsaugo nuo suminkštėjimo.

Daugiafunkcinį preparato veikimą skatina trijų veikliųjų ingredientų kompozicija, atrinkta dėl savo stipraus veikimo nuo senėjimo ir atjauninamojo veikimo. Svarbiausias iš jų yra polipeptidas syn-ake, sukurtas remiantis toksinu, esančiu šventyklos gyvatės nuoduose, kuris sumažina raumenų spazmus. Todėl akimirksniu išlygina netgi gilias mimikos raukšles, užkertant kelią sudirgimams. Kita sudedamoji kremo dalis tai jūros dumblių ekstraktas – tikras vitaminų ir mikroelementų lobis. Jame yra antioksidantų rinkinys (vitaminai C, B i E, cinkas, selenas), kurie kovoja su laisvaisiais radikalais, skatinančiais odos senėjimą. Jūros dumbliai tai turtingas kolageno šaltinis, kuris betarpiškai įtakoja odos stangrumą ir elastingumą, atstato hidrolipidinį sluoksnį, giliai drėkina ir ramina odą. Svarbiu Snake B-Effect elementu yra taip pat UV filtrai, sukondensuoti mikroskopinėse kapsulėse, liekančiose ant odos paviršiaus. Tokios formos dėka užtikrinama aukščiausia apsauga nuo žalingų saulės spindulių.

 

 

Kaip naudoti kremą Snake B-Effect?

Ant išvalytos veido ir kaklo odos uždėk nedidelį preparato kiekį. Norint įtepti kremą, energingais sukamaisiais judesiais masažuok į kaktos pusę. Greitais judesiais paplekšnok odą. Norint pasiekti geriausius rezultatus, procedūrą reikia atlikti du kartus į dieną po tris minutes. Pirmuosius sudrėkinimo efektus pastebėsi jau po pirmojo panaudojimo, o po kelių dienų Tavo oda palaipsniui išsilygins!